Економіка

Економіці України завдано збитків на $700 млрд внаслідок повномасштабної війни

Внаслідок повномасштабного вторгнення російських військ економіці України завдано понад $700 млрд збитків. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Джерела:

Він нагадав, що на початку червня сума завданих збитків становила $350 млрд. Але через останні атаки РФ на українську інфраструктуру сума зросла до понад $700 млрд.

Для якнайшвидше відновлення уряд планує спільно зі Світовим банком провести чергову верифікацію потреб України, наголосив Денис Шмигаль.

Водночас для Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на 2023 рік закладено 35,5 млрд грн. Зокрема, це «будівництво та ремонт громадських будівель, об’єктів критичної інфраструктури, забезпечення житлом ВПО», заявив Прем’єр-міністр.

Також голова уряду зауважив, що вони братимуть конфісковані гроші й у російських банків. Для цього вже є на спецрахунку 17 млрд грн. Зруйноване житло людей буде першим пріоритетом.

Читайте також:

Крім цього він підкреслив, що залучення в українську економіку іноземних інвестицій також буде частиною відбудови. Для цього у поточному році мають завершитись переговори про страхування військових ризиків для іноземних інвесторів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button