Християнські новини

У Приазовському інтернаті заявили про сфабриковану справу щодо їх засновника

61-річного Івана Дем’яненка на два місяці арештував Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя 12 жовтня. Директора школи-інтернату з дошкільним відділенням “Надія” в районному центрі Приазовське підозрюють у торгівлі вихованцями. Призначили можливу заставу 960 тис. грн.
10 жовтня Дем’яненка арештували при отриманні 1 тис. грн за чотирьох хлопців віком до 14 років. Вони нібито мали працювати на будівництві.
Колектив Приазовського інтернату у зв’язку з резонансним розвитком подій щодо засновника закладу Івана Дем’яненко (звинуваченого в “торгівлі дитячою працею”), висловив свою позицію.
Так, колектив інтернату заявив про те, що ситуація зі звинуваченням створена штучно співробітниками правоохоронних органів. А також, то що Приазовський інтернат — це установа, яка існує коштом пожертв людей. Облік коштів ведеться відповідно до законодавства України й з боку співробітників і засновника інтернату експлуатації дітей не було.
Крім цього, в заяві колектив описує ситуація з приховуванням правоохоронцями певних фактів, отриманих на території Приазовського інтернату (про них Ви можете прочитати далі в заяві).
У Приазовському інтернаті заявили про сфабриковану справу щодо їх засновника
У Приазовському інтернаті заявили про сфабриковану справу щодо їх засновника
Також, співробітники інтернату приводять причини, за якими Іван Дем’яненко (засновник і постраждала сторона) не може залучатися до кримінальної відповідальності. У їх числі, відсутність порушення прав дітей (присутність з ними дорослого), а також відсутність факту примусу до праці (діти дали свідчення, на яких заявили про добровільну допомогу), що було ключовими факторами затримання засновника.

Іван Дем’яненко — пастор, раніше ніколи не був судимий. Із залу суду журналістам розповів про те, що приїзд правоохоронців став несподіванкою. Чоловік сподівався на те, що слідство розбереться в події:

“Я не зробив абсолютно нічого, за що можна було б виявитися там, де я зараз перебуваю, — повідомив Дем’яненко із залу суду”.

Адвокат обвинуваченого, Іван Черкашин заявив, що грошова винагорода в 1000 гривень, яку отримав Іван Олександрович — звичайне пожертвування, що не суперечить статуту інтернату і вигоду для його засновника не несе.

Джерело: inform.zp.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button