Християнські новини

Комітету Ради запропонували фіксувати інтимні стосунки

У комітет Верховної Ради з питань прав людини надійшла письмова пропозиція створити державний реєстр (добровільний) осіб, які почали статеве життя, або, якщо скорочено, “реєстр сексу”, повідомила голова комітету Ірина Суслова.
Ініціатива належить київському адвокату Андрію Хилько. Повний текст проекту він виклав на своїй сторінці в Facebook.
Комітету Ради запропонували фіксувати інтимні стосунки
За його словами, метою реєстру є спонукання, підтримка громадян у створенні й розвитку здорової сім’ї, безпечної інтимного життя. Ідея полягає в тому, щоб створити мобільний додаток, в якому громадяни добровільно зможуть реєструвати початок сексуальних стосунків з внесенням прізвища, імені та по батькові, дати народження, чинного мобільного контакту.
“Відображення “пара” активується коли обидва партнери підтверджують смс кодами свою реєстрацію “зв’язок”, які приходять на мобільні номери, але код партнера має ввести інший партнер на власному мобільному, аби зафіксувати згоду на стосунки”, – написав Хилько.
“Основними “червоними лініями” буде виявлення громадян які наприклад дуже часто (щотижня) реєструються з новими партнерами утворюючи “нові пари”, але при цьому переслідують мети виключно сексуального задоволення, або мають венеричні захворювання та свідомо їх передають іншим. Для цього в онлайн додатку буде передбачена неможливість реєстрації пари якщо партнер вже зареєстрований або є повідомлення від попередніх партнерів про тяжкі статеві захворювання які невиліковні, або якщо відносно партнера відбувається слідство щодо зґвалтування, тощо”, – зазначає автор.

У грудні 2018 р. рада прийняла поправки до Закону про насильство в сім’ї. Нововведення набули чинності в січні цього року. В суспільстві нові законодавчі норми відразу ж охрестили “законом про секс”, а в соціальних мережах та ЗМІ з’явилося багато жартів на тему “розписки про секс”.

Джерело: Дзеркало Тижня

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button