війна

ВООЗ готує вакцину проти холери, яка може виникнути у Маріуполі

На тимчасово окупованих російськими загарбниками українських територіях є велика загроза виникнення багатьох інфекцій, зокрема холери. Особливо це стосується Маріуполя. Тому Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) готує вакцини проти хвороби. Про це заявила менеджер ВООЗ з питань інцидентів в Україні доктор Доріт Ніцан.

Джерело: ukrinform.ua

Ніцан повідомила, що ВООЗ отримує інформацію від партнерів на місцях, неурядових організацій. Так, на окупованих територіях, зокрема у Маріуполі, пошкоджено багато труб і там болото на вулицях, нечистоти та питна вода перемішуються.

Через загрозу виникнення інфекцій, зокрема холери, ВООЗ вже готує протихолерні комплекти, вакцини й тісно співпрацюють з неурядовими організаціями й партнерами, які можуть прибути до Маріуполя, щоб підтримати людей.

Також європейський регіональний директор ВООЗ доктор Ганс Клюге наголосив, що організація вже заздалегідь розміщує вакцину від холери у хабі в Дніпрі.

Зазначається, що російська агресія спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто залишається без енерго-, водо- й газопостачання. До того ж за словами міського голови, у Маріуполі загинули до 20 тисяч мирних жителів з початку повномасштабної війни. Нараз близько 100 тисяч людей перебувають у заблокованому місті.

Нагадаємо, що за словами генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша, війна, яку розпочала Росія в Україні, може призвести до бідності, нестатків та голоду в небачених раніше масштабах понад 1/5 людства. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button