Креаціонізм

Тюлені розуміють діалект косаток

Ви чуєте співи птаха. Чи можете ви з його акценту визначити, де він зимує? У птахів, як і деяких інших істот, залежно від місць життя відрізняються діалекти. Проте більшість із нас навряд чи зможе їх розрізнити.

У косаток теж є діалекти, і в сімнадцяти видах їхніх криків ці діалекти цілком помітні. Деякі з косаток – домосіди, які все життя живуть на одному місці. Вони створюють мало проблем для звичайних тюленів, що живуть на західному березі Північної Америки, бо харчуються місцевою рибою. Інші косатки збиваються в групи і подорожують уздовж західного берега Північної Америки, полюючи разом.

Цим групам риби не вистачає, а тюлені їм дуже до смаку. Дослідники записали крики тих та інших косаток, і зазначили, що вони відрізняються один від одного – фактично діалектами. Вони також з’ясували, як і тюлені в курсі цього. Косатки кричать на частоті, яку не чують риби, але тюлені чують чудово. Вони ігнорують крики місцевих косаток, які живляться рибою. Але коли неподалік з’являється банда косаток-мисливців на тюленів, тюлені швидко покидають цю територію.

Здатність спілкуватися і сприймати одне одного – дар Господа, даний не тільки людям, а й, очевидно, іншим Його творінням.

Книга Буття 11:7

«Зійдемо ж і змішаємо там їхню мову, так щоб один не розумів мови іншого».

Джерело: День з Творцем

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button