Про відомих

Україна має потребу в Христі

«Я з дитинства знав про Христа та з мамою ходив до церкви. Коли виріс, то в п’ятнадцять років забув про свою церкву і став вести дуже погане життя. За молитвами мами Бог оберігав мене.

Став грати у футбол і в 2004 році до мене прийшла слава. В 2005 році ФК «Шахтар» (Донецьк) став моєю командою. Минуло чотири роки. Я став сильно випивати. Мав багато друзів, славу та гроші. Я мав все, та все ж чогось не вистачало і часом було дуже сумно. Десь у серці я розумів, що моє життя розвалюється.

По милості Божій в Україні я зустрів одну родину з Бразилії. Вони й розповіли мені про Ісуса та нагадали про Бога. Немов Дух Святий на мене зійшов. Я взяв цигарки, які курив 10 років і викинув їх. Пам’ятаю той день, немов це було вчора: Бог спас мене та звільнив від шкідливих звичок.

Більше про християн спортсменів:

Сьогодні я відчуваю Божу підтримку і в спорті, і в сім’ї. Ви, звичайно, пам’ятаєте перемогу «Шахтара» в кубку УЄФА? Так ось, цю перемогу дав нам Бог! Коли Бог бажає зробити диво, для Нього немає ніяких перепон! Я сьогодні свідчу, що Бог змінив моє життя цілком! Я дуже щасливий. Також щасливими є моя дружина та мама. Вони так довго молилися за мене! Сьогодні Ісус є для мене на першому місці! І я кажу про це відкрито. Раніше мені було соромно говорити про свою віру. Та зараз говорю усім про те, що я люблю Ісуса! Я продовжую грати у футбол, але це для мене не зміст життя а лише спосіб заробітку.

Нині ми живемо в тяжкі часи. Та українці передусім потребують Христа. Тому, молімося за Україну!»
«А ми, що належимо дневі, будьмо тверезі, зодягнувшись в броню віри та любові і в шолом надії спасіння, бо Бог не призначив нас на гнів, а щоб ми одержали спасіння через нашого Господа Ісуса Христа…» (1 Сол. 5:8).

yesheis.ru

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button