РелігіяХристиянські новини

Звернення Президента Українського Біблійного Товариства д-р Г.І. Коменданта до Церков України

Президент Українського Біблійного Товариства д-р Григорій Комендант написав звернення до церков України, у якому закликав до посиленої молитви за припинення кровопролиття та ворожої агресії на Сході України, повідомляє газета Слово про Слово з посиланням на сторінку Біблійного Товариства у фейсбук

ЗАКЛИК
до Церков України

Закликаю усіх християн України до посиленої молитви за припинення кровопролиття, зупинення ворожої агресії та довгоочікуваний мир на сході нашої країни!
Пандемія СОУЮ-19 відвернула увагу багатьох країн світу та наших співвітчизників від кровоточивої рани, яка вже шість років болить і виснажує наш народ. Україна стикнулася з багатьма викликами глобального масштабу, що знесилюють наш рідний дім. Боже Слово, книга Біблія, закликає нас молитися до нашого Творця й просити про допомогу в часи випробувань.
«Просіть – і дасться вам; шукайте – і знайдете; стукайте – і відчинять вам» (Матвія 7:7)
Тому молитва кожного з нас є важливою, щоб Господь благословив нашу чудову країну та Його довершений мир запанував у людських серцях!

Григорій Комендант

д-р Г.І. Комендант
Президент
Українського Біблійного Товариства

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button