Про відомих

«У цій сім’ї я навчився жити справжнім життям» – Луі Армстронг

Єврейська сім’я Карнофскі, яка емігрувала з Литви у США, пожаліла 7-річного хлопчика і привела його у свій дім. Спочатку йому дали роботу по дому, щоб нагодувати цю голодну дитину. Там він залишився і ночував в цьому єврейському сімейному домі, де вперше в житті до нього ставилися з добротою і ніжністю.

Коли він лягав спати, місис Карнофські співала йому колискову, яку він співав разом з нею. Пізніше він навчився співати і грати кілька російських і єврейських пісень. З часом цей хлопчик став прийомним сином для цієї сім’ї.

Карнофські дали йому грошей на купівлю першого музичного інструменту, як заведено в єврейських сім’ях. Вони щиро захоплювалися його музичним талантом.

Пізніше, коли він став професійним музикантом і композитором, він використовував ці єврейські мелодії таких композиціях, як «Лікарня Святого Якова» і «Іди вниз, Мойсей».

Маленький темношкірий хлопчик виріс і написав книгу про цю єврейську сім’ю, яка всиновила його в 1907 році. І з гордістю вільно спілкувався їдишем.

Читайте також:

Схожі статті

В пам’ять про цю сім’ю і до кінця свого життя він носив зірку Давида і казав, що у цій сім’ї він навчився «жити справжнім життям і рішучістю».

Цього малого хлопця звали Луі Армстронг.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button