Україна

88% українців вірять, що через 10 років Україна процвітатиме у складі ЄС − опитування

Згідно з результатами опитування, проведеного 21-23 жовтня Київським міжнародним інститутом соціології, 88 % українців вірять, що через 10 років Україна буде членом ЄС і буде процвітати. Заради цього вони готові терпіти тимчасові фінансові труднощі.

Джерело: censor.net

Під час інтерв’ю респондентам пропонувалося вибрати, з яким із двох сценаріїв майбутнього України – оптимістичним чи песимістичним − вони згодні більшою мірою.

Результати опитування показують, що 88 % респондентів вказали, що через 10 років Україна процвітатиме у складі Європейського союзу. При цьому 63 % з них повністю поділяють цю точку зору, а 26 % скоріше погоджуються і лише 5 % респондентів мають песимістичні очікування, тобто через 10 років Україна буде скоріше розореною країною з відтоком людей, ніж країною, що процвітає.

Також тим, хто вказав, що оптимістично бачить майбутнє України через 10 років, ставили додаткове запитання, чи готові вони терпіти матеріальні труднощі протягом 3-5 років, щоб досягти позитивного результату в майбутньому.

Серед них 96 % опитаних відповіли, що готові терпіти матеріальні труднощі протягом 3-5 років, якщо в результаті Україна буде процвітати та стане членом ЄС.

«Результати цього опитування почасти проливають світло на це питання. Так, в українців є сформований позитивний образ майбутнього України. І що важливо, що ця мрія більшості – успішна Україна у сім’ї європейських народів – вважається цілком досяжною і вартою трагічних «інвестицій» сьогодення.

Сьогоднішня стійкість – на фронті та у цивільному житті – трансформується у винагороду для себе та нащадків у майбутньому. Це допомагає «тримати стрій» та методично рухатися до реалізації мрії», – прокоментував дослідження заступник директора КМІС Антон Грушецький.

Читайте також:

63% відсотки українців вважають що Україна рухається в неправильному напрямку

Як зазначає КМІС, опитування проводилося методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера за випадковою вибіркою мобільних номерів. Опитано 1000 респондентів віком від 18 років, які проживають у всіх регіонах України крім окупованих територій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button