СвітХристиянські новини

Помер відмий апологет сучасності Раві Захаріас

На 74 році життя помер один з найвідоміших апологетів сучасності Раві Захаріас. Два місяці тому йому було встановлено діагноз рак.

Він проповідував у більш ніж 70 країнах у тому числі й Україні,  і написав понад 30 книг у своїй 48-річній кар’єрі, навчаючи християн спілкуватися зі скептиками та стверджуючи, що християнський світогляд має надійні відповіді на екзистенційні питання людства.

Захаріас народився в Індії та виріс у сім’ї англіканців. Він розповідав, що його навернення до християнства відбулося під час читання Біблії в лікарні після невдалої спроби самогубства як підлітка. Він іммігрував до Канади у віці 20 років.

Його найпопулярніша книга «Чи може людина жити без Бога?» продана близько 500 000 примірників у 1995 році. Його найновіша книга «Логіка Бога: 52 християнські основи для серця і розуму» отримала нагороду Християнської книги «Асоціація Євангелічних християнських видавців 2020 року» в категорії вивчення Біблії.

На початку цього року лікарі виявили злоякісну пухлину на крижі Раві, коли він переніс операцію на спині. Він почав отримувати лікування саркоми в онкологічному центрі доктора медичної медицини імені Андерсона в Х’юстоні.

На минулому тижні опублікувано оновлення, в якому сказано, що рак Захаріаса вважається невиліковними, і його відправили додому в Атланту, щоб він був зі своєю родиною. У соціальних мережах широке коло християн, серед яких Лі Стробель, Тім Тебо і Крістін Кейн, розмістили публікацію з хештегом #ThankYouRavi.

Джерело: christianitytoday.com

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button