Баптисти

Світло Христової Євангелії на Буковині – вийшла нова книга про історію зародження баптизму

В Чернівцях презентовано нову книгу про започаткування і розвиток євангельсько-баптистського руху в буковинському краї. Книга «Світло Христової Євангелії на Буковині» розповідає про період з кінця ХІХ ст. і до сьогодення. 

Книгу написав пастор церкви «Дім миру» у Чернівцях Григорій Пастушак. Нашій редакції автор повідомив, що цим виданням хотів розповісти про історію євангельського руху на Буковині для молодшого покоління.

«За багато років було зібрано багато матеріалів, свідчень очевидців тих подій, тому важливо, щоб це не припадало пилом, а йшло до людей» − каже Григорій Пастушак.

Книга містить багато фотографій, копій з архівних документів різних часів та особистих спогадів членів церков.

Зі слів автора, зародження євангельских церков на Буковині було не простим, віруючі зазнавали жорстоких переслідувань від різних влад та урядів, але попри це церкви розвивалися і все більше і більше людей приходили до віри в Бога.

Читайте також:

Для того, щоб придбати книгу телефонуйте до автора: +380958538170 (Григорій Пастушак).

https://youtu.be/ZeoZXo85Lhk

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button