Християнські новини

У Нью-Йорку хочуть легалізувати комерційне сурогатне материнство

Всього через кілька тижнів після легалізації абортів, що дозволяють вбивати дітей в утробі матері до моменту народження, губернатор штату Нью-Йорк пропонує легалізувати комерційне сурогатне материнство.
Губернатор Ендрю Куомо назвав заборону комерційного сурогатного материнства, «застарілою».
Якщо вдасться ухвалити такий закон, а, швидше за все, в цьому не буде проблеми, пише LifeSiteNews, Нью-Йорк приєднається до десятків інших штатів, які вже легалізували комерційне сурогатне материнство. Певні штати дозволяють сурогатне материнство за певних умов (наприклад, для одружених пар).
Широке прийняття сурогатного материнства в Америці суперечить позиції решти світу. У більшості європейських країн ця практика заборонена. Навіть країни, які отримали репутацію гарячих точок “репродуктивного туризму», значно обмежують або взагалі забороняють сурогатне материнство, включаючи Мексику, Камбоджу, Таїланд і Індію.
Причиною заборони, є те, що «сурогатне материнство применшує вагітність до рівня послуги, а дитини – до продукту».

Більше про сурогатне материнство:

В даний час в штаті Нью-Йорк існує заборона на комерційне сурогатне материнство, введена в 1992 році. Тоді Верховний Суд постановив, що сурогатне материнство за гроші прирівнюється до торгівлі дітьми, і тому є незаконним. «У цивілізованому суспільстві існують певні речі, які не купиш за гроші», – пояснили тоді в суді. – «Існують … цінності, які суспільство вважає важливішими, ніж надавати багатству все, що воно може придбати: праця, любов або життя».

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button