Новини суспільства

Напередодні Різдва християнські благодійники передали Реанімобіль для Тернопільської обласної клінічної лікарні

24 грудня, напередодні Різдва Благодійний фонд «Світло Реформації» спільно з благодійниками зі Швейцарії передали автомобіль швидкої допомоги в Тернопільську обласну клінічну лікарню.

Джерело: Прес-реліз Благодійного фонду «Світло Реформації»

Реанімобіль такого типу є вкрай необхідним в період пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, що дозволить якісно та швидко транспортувати важкохворих людей з усіх куточків області та міста в лікарню, що є чудовим подарунком в цей передноворічний період!

«Ми довго чекали на цю машину, але у зв’язку з пандемією було складно привезти її сюди із Швейцарії. Авто прекрасне, Мерседес є Мерседес. Реанімобіль буде використовуватись для надання невідкладної допомоги, транспортування хворих в регіонах і для потреб клініки. Це в нас перший автомобіль такого класу. До цього декілька авто нам передала екстрена медична допомога. Це три машини Рено і Пежо. Такий транспорт використовується в нас щоденно, тому що в нас багатокорпусна лікарня і ми також транспортуємо важкохворих з одного корпусу в інший, а це потребує серйозних заходів», – каже Бліхар Василь головний лікар обласної клінічної лікарні.

Іван Гонтар керівник благодійного фонду «Світло Реформації» каже що це вже тривале партнерство, завдяки якому в Україну вдалося привезти багато обладнання та техніки і 3 спецавтомобіля. 

«Загалом благодійна діяльність розпочалась 12 років назад. В квітні 2020 року вдалось забезпечити лікарні області 31 апаратом ШВЛ та іншим обладнанням, яке тоді, на початку пандемії було вкрай необхідними. В той момент також домовилися про цей реанімобіль і почали процедуру оформлення. Орієнтовна вартість даного авто 60 000 євро, яку благодійники зі Швейцарії заплатили, щоб отримати її з лікарні Цюриха і передати в Україну. Хотіли, щоб Швейцарці особисто передали автомобіль, але через їхній вік і проблеми з перетином кордону, вони не змогли цього зробити. Сьогодні їх немає тут, але автомобіль вони передали і ми дякуємо їм за це. Це вже третій автомобіль швидкої допомоги переданий лікарням міста. Два попередні автомобілі отримала обласна дитяча лікарня − один з Німеччини і один зі Швейцарії. Цей, третій автомобіль зі Швейцарії передала організація “Допомога Сходу”. Авто вже розмитнено і з наступного тижня воно буде на Тернопільських дорогах рятувати життя людей».

Читайте також:

Для довідки:

Місія фонду «Світло Реформації» – це служіння Богу через допомогу нужденним. Для цього залучаються закордонні та українські доброчинці, християнські місії та церкви. Основними отримувачами допомоги є лікарні, геріатричні пансіонати, хоспіси, територіальні центри надання соціальних послуг, школи, інтернати, реабілітаційні центри, благодійні фонди, церкви, а також армія та внутрішньо переміщені особи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button