Україна

Рівненська обласна рада ухвалила звернення до Верховної Ради проти пропаганди гомосексуальності

Рівненська обласна рада схвалила звернення до Верховної Ради з підтримкою законопроєкту №6327. Він передбачає штрафи за «пропаганду педофілії, гомосексуалізму та трансгендерності». Зустріч транслювала прес-служба обласної ради.

Джерело: hromadske

Автором ініціативи виступив депутат Андрій Петохін, обраний по єдиному багатомандатному виборчому округу від групи «За майбутнє». За його словами, звернення підготовлене від імені міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та сімейні цінності».

«Враховуючи численні заклики наших виборців до зростання тенденції публічної пропаганди аморальних відхилень від конституційної норми сім’ї, просимо вас підтримати закон», – сказав Пєтохін з трибуни.

За звернення проголосували 49 депутатів, троє — не проголосували. Потім його направлять до Верховної Ради.

Що це за законопроєкт?

Цей законопроєкт подали 4 нардепи з фракції “Слуга народу” разом із депутатом депутатської групи “За майбутнє” Віктором Мяликом, обраним по Рівненському виборчому окрузі, 19 листопада.

Пропаганда гомосексуалізму — це публічне використання продукції, що містить ЛГБТ-символіку, промови, вигуки гасел, розклеювання плакатів, публічні заклики чи рекламу участі в сексуальних стосунках між людьми однієї статі тощо.

Ініціатори законопроєкту також включили сюди публічну демонстрацію сексуальних стосунків між особами однієї статі або виробництво, розповсюдження, демонстрацію фільмів, що містять кадри таких стосунків.

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Тому Кабмін протягом трьох місяців має привести свої нормативно-правові документи у відповідність із цим законом.

Читайте також:

Яким може бути покарання за пропаганду?

За пропаганду педофілії, гомосексуалізму чи трансгендерності парламентарі пропонують оштрафувати людей на 17 тис. грн, якщо порушення зафіксовано вперше, і 51 тис. грн при повторному.

Для юридичних осіб штрафні санкції вищі: 51 тис. грн і 85 тис. грн відповідно. Посадовців штрафуватимуть у розмірі 85 тис. грн.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!