Економіка

Створення нової кар’єри та власного бізнесу: в Україну запустили проєкт «єРобота»

1 липня українська влада запустила проєкт «єРобота». Відтепер українці зможуть отримати грант на створення власної справи, розширення роботи малого й середнього бізнесу, а також набути нових навичок для нової кар’єри. Заявку можна подати у застосунку «Дія». Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на Telegram Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля

«єРобота» пропонує шість програм, завдяки яким можна створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць, наголосив Прем’єр-міністр і коротко пояснив ці програми:

  • перша передбачає гранти до 250 тис. грн на будь-який мікробізнес;
  • друга – гранти до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері переробки;
  • третя і четверта – гранти на висадку садів (до 400 тис. грн за 1 га) і побудову теплиць (до 7 млн грн);
  • п’ята – гранти для стартапів сфері ІТ;
  • шоста – гранти на навчання новим навичкам у сфері інформаційних технологій.

Денис Шмигаль зауважив, що українці мають розробити чіткий та продуманий бізнес-план. Водночас кошти, які будуть виплачуватися через Ощадбанк, можна витратити на купівлю нового обладнання, матеріалів та інструментів.

Як зазначив очільник уряду, програми передбачають співфінансування з боку власника бізнесу та сплату податків.

До того ж цими грантами зможуть користуватися як нові підприємці, так і ті, хто вже має власну справу і хоче її розширити.

Прем’єр впевнений, що внаслідок «єРоботи» з’являться нові товари та послуги, якими користуватимуться мільйони громадян України і якими пишатимуться, оскільки це український бізнес та українська якість.

Раніше Денис Шмигаль підкреслював, що «єРобота» – це перша з восьми ланок нової економічної стратегії та політики Кабміну.

Створення нової кар’єри та власного бізнесу: в Україну запустили проєкт «єРобота»
Джерело: Telegram Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля

Нагадаємо, що за результатами платформи для роботи з відкритими даними «Opendatabot», з початку російської агресії проти України зареєстровано 51 240 нових бізнесів, у тому числі 43 тисячі фізичних осіб-підприємців та 8 тисяч юридичних осіб. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button