Україна

Національний день молитви за Україну цього року через війну проведуть у церквах

Цього року Національний день молитви за Україну пройде не централізовано, а церквами.

Джерело: invictory

Духовна Рада Національного для молитви запропонувала провести молитву 11 та 12 червня у церквах в Україні та в усьому світі, повідомляє Християнський Мегапортал inVictory з посиланням на Facebook заходу.

Не зважаючи на війну в країні, 11 травня у стінах Українського Дому Біблії відбулося засідання Духовної Ради Національного Дня Молитви за Україну. Вперше з початку війни керівники майже 20 Християнських конфесій зібралися разом для того, щоб продовжити роботу над розвитком служіння, покликаного нести мир і спокій на українську землю.

Єпископи подякували Богові за унікальну єдність українців під час неспровокованої та невиправданої війни проти України. Через відеозв’язок у засіданні взяв участь великий друг України з Великої Британії Девід Хасавей, який запевнив усіх присутніх у непохитній підтримці України народом та владою Великої Британії.

Національний День молитви за Україну проводиться з 2016 року за підтримки британського євангеліста Девіда Хасавея. З того часу парафіяни з понад двадцяти союзів та християнських громад об’єднуються у молитві за Україну. Прикладом для них стали Національні дні молитви у США та Великій Британії.

Читайте також: 

Основним гаслом Національного Дня молитви за Україну стала цитата з Біблії: «…і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2-а хроніки 7:14 UBIO).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button