війна

З початку російської агресії проти України зареєстровано 51 240 нових бізнесів

За результатами платформи для роботи з відкритими даними «Opendatabot», з початку російської агресії проти України зареєстровано 51 240 нових бізнесів, у тому числі 43 тисячі фізичних осіб-підприємців та 8 тисяч юридичних осіб.

Джерело: censor.net

Зазначається, що на початку червня було зафіксовано рекордну кількість реєстрації ФОПів – 4652 підприємців. Це найвищий показник з лютого. Загалом за три тижні було зареєстровано понад 12 тисяч підприємців.

Крім того, значно змінилася географія реєстрації нових компаній. Наприклад, у червні в Києві було зареєстровано 40 % ФОПів у порівнянні з довоєнними показниками, у Львові – 45 %, у Харкові – лише 25 %.

Читайте також: 

З початку війни близько 17 % бізнесу припинили свою діяльність, а 30 % стали менш активними

Війна змінила й діяльність малого та середнього бізнесу. Так, у лютому перше місце за кількістю реєстрацій нових ФОПів посів КВЕД «Комп’ютерне програмування, консалтинг та супутня діяльність». Зараз на першому місці за кількістю нових ФОПів опинився КВЕД «Роздрібна торгівля». Разом роздрібна та гуртова торгівля становлять 37 % від усіх нових ФОПів у черні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!