Стати дурним?

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Не будьте наївними. Якщо людина любить вас, вона простить вам найважчі гріхи, але якщо вона вас не любить, вона не простить вам навіть вашої святості.

Не обманюйтесь. Якщо людина любить вас, вона подумає найкраще про ваші наміри, навіть якщо ви задумували й недобре, але якщо вона вас не любить, вона підозрюватиме вас у найгірших мотивах, навіть якщо у вас були найкращі наміри.

Не плекайте ілюзій. Якщо людина любить вас, вона шукатиме зустрічей з вами, навіть якщо ви поступаєте невдячно супроти неї, але якщо вона вас не любить, вона уникатиме вас, навіть якщо ви постійно шукатимете спілкування з нею.

Називайте речі своїми іменами. Якщо людина має бажання, вона шукатиме можливостей для зустрічі з вами, але якщо вона цього не хоче, вона завжди шукатиме причин, щоб уникати вас.

Будьмо чесні. Якщо людина любить вас, вона буде сумувати за свої провини супроти вас, але якщо вона любить себе, вона зробить винним вас у своїх гріхах.

Будьте певні. Якщо людина любить вас, її болітиме те, чим вона зранила вас, але якщо вона любить себе, тоді для неї матиме значення тільки той біль, якого вона зазнала від вас.

Немає сумніву. Якщо людина любить вас, вона чесно визнаватиме, що не раз завинила перед вами і підводила вас, але якщо вона не любить вас, то вважатиме себе невинною жертвою, а вас злим тираном, навіть якщо ви й жалієте за свої погані вчинки.

Без вагань. Якщо людина любить вас, вона благородно братиме відповідальність на себе за те, що робила неправильно зі своєї сторони, але якщо вона не любить вас, то всю відповідальність звалить на вас, навіть якщо ви не образили й комара.

Це очевидно. Якщо людина любить вас, вона шкодуватиме за свої провини супроти вас, але якщо вона не любить вас, свої провини вона перекладе на вас.

Ясно як білий день. Якщо людина любить вас, вона матиме співчуття до ваших недоліків, але якщо вона не любить вас, милосердя від неї чекати не варто, вона жалітиме тільки себе.

Якщо людина любить вас, ви маєте справу з колючою трояндою, яка гарно пахне, хоч і може боляче вколоти; але якщо людина не любить вас — це бур’ян, який окрім колючок займає багато місця і випиває всі соки.

Чи варто поливати бур’ян, в надії, що з нього виросте троянда?

Чи варто грати в одні ворота?

Чи варто бути ідіотом?

“Як комусь із вас здається, що він мудрий у цьому віці, хай дурним стане, щоб зробитися мудрим”. (1 Кор.3:18)

Ісус спробував і в Нього вийшло. Він став “дурним” на хресті, зігравши партію в одні ворота. І отримав перемогу. Ми були бур’яном, але Він зробив нас квітами Свого саду. Може й справді варто зіграти в одні ворота? Без ілюзій.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Як бути добрим, або трохи про відносини

Наступна Стаття

Християни в Пакистані розповіли про нові види дискримінації застосовані до них

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *