Україна

Загроза глобального голоду: кожному п’ятому українцю доводиться недоїдати

У Twitter ООН заявила, що через повномасштабну війну в Україні кожному п’ятому громадянину доводиться скорочувати або пропускати приймання їжі, у тому числі, щоб нагодувати дітей. До того ж є загроза масового голоду, повідомив генсек ООН Антоніу Гутерреш. При цьому Президент України Володимир Зеленський також попереджав про глобальний голод.

Джерело:

В повідомленні ООН наголошується, що в Україні, яка раніше вирощувала продукти харчування для 400 мільйонів людей по всьому світу, кожному п’ятому громадянину тепер доводиться скорочувати обсяг і кількість приймань їжі. Дорослі пропускають їжу, щоб нагодувати дітей.

При цьому генсек ООН Антоніу Гутерреш зазначив, що війна Росії проти України може спровокувати масовий голод і крах глобальної продовольчої системи.

Ще 22 березня Володимир Зеленський зауважував щодо загрози глобального голоду. Він заявляв, що країна завжди була одним із найбільших експортерів продовольства, але поточна ситуація заважає посівній кампанії.

Нагадаємо, що план забезпечення продуктами харчування всіх нужденних під час війни вже розробили Мінагрополітики спільно з Мінсоцполітики. Про це заявив міністр аграрної політики Роман Лещенко.

Українські виробники продуктів харчування та український бізнес забезпечать 1 млн осіб із вразливих категорій їжею.

Читайте детальніше за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button