Домашня » Блог Ренді Маршалла » Як бути добрим, або трохи про відносини

Як бути добрим, або трохи про відносини

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Гарні відносини важко знайти, а ще складніше їх підтримувати. Одна людина сказала: «Жити нагорі зі Святими, яких ти любиш? О, це буде слава! Але жити знизу зі Святими? Це зовсім інша історія “.

Оскільки ВСІ відносини мають тенденцію розвиватися самі по собі: від Романтики до Реальності, а потім до Відторгнення …. То який же секрет до зростаючих, взаємно приємних, процвітаючих відносин? Чи являються ключові фактори до процвітаючих відносин однакові в випадку «Кращих друзів назавжди» і в більш таємничої відданості шлюбу ?? Я вважаю що так.

За останні 70 років мого життя, а також почувши від сотень людей, що намагаються зробити тривалі відносини більш ефективними, я виявив- в послідовній роботі над собою є один або кілька важливих принципів:

1) Зобов’язання будуть тримати відносини разом та тільки спілкування дає їм життя.

2) Не зациклюйтеся на речах, які вас турбують; акцентуйте увагу на тому, що вас об’єднує.

3) Краще бути добрим, ніж правильним.


Мило, чи не так? Якщо є щось, що говорити легко, а зробити складно, тоді ось воно. Наша природна тенденція кожен раз наполягає чинити опір, коли нам боляче. Коли я ображаюся, мій гнів зростає і моє розчарування теж. Я рухаюся від копання і сарказму до прямої помсти. Я зберігаю речі у своїй пам’яті для подальшого використання. Я веду облік правопорушень. Моє Его рухається до трону, моє серце починає битися швидше, і я відразу ж починаю думати про стратегію «Поверни зло злу». Зрештою, це МОЇ права і МОЇ почуття, які були ображені. Будь-яке почуття врівноваженості випаровується.

Суть в тому (я це для себе виявив), що коли мене відхиляють, приймають за дурня, використовують або ображають, тоді я іду типовою стежкою: мій гнів найвищий, а моя мудрість найменша.

Я хочу/повинен бути правий!

Але навіть коли я «виграю» суперечку, я відчуваю, що програв. Я втрачаю частину свого розуму, який я не можу собі дозволити втратити. Як сказав Наполеон: «Я виграв битву, але програв війну». Це стає найкращим аргументом і я шкодую про втрачене.

Як мені зупинити цикл гніву, провини і потенційної ізоляції? Бути байдужим? У мене існує ниюче відчуття, що мені постійно потрібен «Семінар з управління гнівом»

Відповідь проста, але й не проста. Рішення в доброті.

Якщо протиотрута від страху — це любов … то протиотрута від «завжди бути правим» — це доза доброти.
Біблія називає це благословенням, а не образою. Моє серце називає це свободою. Тому що з серця виходять проблеми життя. Слова можуть зв’язати мене або звільнити мене. І коли я «правий», я відчуваю, що маю право заявити про це. І це незмінно призводить мене до неприємностей.

Ось у чому заковика. Мої слова можуть викликати благословення чи прокляття. «У владі мови є сила життя або смерті». Наставляти або розпинати … і правда в тому, що мову майже неможливо приручити.

Слово «Доброта» походить від німецького терміна «дитячий садок» (буквально майданчик для дітей). Те, як ви ставитеся до дитини, дійсно багато що скаже вам про характер і особистості людини.

То як же розірвати це порочне коло Его, сили й спроможності “робити правильно”? Стати схожим на дитину? Дозвольте мені запропонувати наступні прості, але не зовсім легкі кроки, де перемагає доброта:

1) М’яка відповідь вбиває гнів. Одного ключового доброго слова буде достатньо…

2) Сприйняття має значення. Для засуджуючого сприйняття того, що сталося, може бути невірним, але це те, як він або вона бачить ситуацію. Те, як ви бачите проблему, і є самою проблемою. Пам’ятайте: відносини важливіше, ніж аргумент. Що станеться, якщо ми з самого початку припустимо, що хтось правий, і ми не повинні сприймати це як образу? Можливо, «Що ви маєте на увазі?» було б хорошим питанням.

3) Проковтни свою гордість. Зрештою, ми хочемо бути «правильними» через управління власною уявою. Добра відповідь каже, що інша людина важливіше, ніж ми самі.

Всі три з цих пропозицій вимагають однієї суттєвої речі: спочатку думати, а потім реагувати. Оскільки думки визначають емоції, то як же я думаю про іншу людину? Для мого партнера, мого кращого друга і для мого заклятого ворога, я дав собі заповідь: ЛЮБИТИ їх. Отже, я повинен підготувати свій розум до цієї битви.
Що стосується особисто мене, то в реалізації принципу «Краще бути добрим, ніж бути правим» мені допомогло розуміння, що ж насправді означає любов. Я переходжу до свого Джерела істини:
1-ше Коринфянам 13. Кожну якість, перераховану в біблійній главі про любов, можна віднести до однієї з двох категорій: Я Терплячий? … або — як ви вже здогадалися — Я Добрий?

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.


Попередня Стаття

Нові тенденції: У Британії відкрито 423 мечеті і закрито 500 церков

Наступна Стаття

Стати дурним?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *