Домашня » Новини » Сексологи України виступили проти “сексуальної освіти”

Сексологи України виступили проти “сексуальної освіти”

8
Поширень
Pinterest WhatsApp

Асоціація сексологів та сексотерапевтів України (АССУ) випустила заяву, в якій виступає проти “сексуального виховання дітей” західного формату, завдяки якому, як написано в заяві, “пропагуються гомосексуальні відносини, руйнація сімейних цінностей та морально-етичних основ”

Як відомо, ліберали в Україні агресивно проповідують необхідність впровадження так званого “сексуального виховання” на західний манер (а це значить, що таке виховання буде нафаршироване гендерною теорією, пропагандою розпутного життя, сприятиме передчасній сексуалізації тощо). Одним з відомих лобістів цього діла ж, для прикладу, сумнозвісна Уляна Супрун [1]. Істинні задачі “сексуальної освіти”, яку вона пропагує Супрун, можна зрозуміти, згадавши її прихильність до ЛГБТ та трансгендерних рухів [2].

Але хороші новини є. Асоціація сексологів та сексотерапевтів України (АССУ) випустила заяву, в якій виступає проти “сексуального виховання дітей” західного формату, завдяки якому, як написано в заяві, “пропагуються гомосексуальні відносини, руйнація сімейних цінностей та морально-етичних основ”. Посилання на дану заяву ми закріпили в джерелах [3].

Сексологи пишуть: “Останнім часом тема сексуальної освіти стала модним брендом в нашій країні. Інтернет-ресурси рясніють дописами від секс-педагогів, блогерів, спікерів та навіть медійних осіб. Правдивість, етичність та користь таких дописів – не рідко залишаються під питанням.”

Зацитуємо також ту частину заяви, в якій лікарі говорять про те, чому гендерна сексуальна освіта (під якими б благородними гаслами вона не пропихувалась) є вкрай небезпечною. Спеціалісти чітко пояснюють про що точно не можна проводити заняття з дітьми в школах:

“Чого не повинно бути на заняттях по статевому вихованню:

  1. Критики батьків. Підривання їхнього авторитету.
  2.  Не повинні говорити про поліаморність, полігамність та інші форми альтернативних сексуальних відносин.
  3. Не припустимою є пропаганда гомосексуальних контактів. Оскільки статева ідентичність дитини перебуває в процесі формування.
  4. Не допускається зведення статевого життя до елементарного задоволення фізіологічних потреб, без формування орієнтації на парність та родину.
  5. Розширеного інформування про сексуальні практики дорослих.
  6. Детального та надмірного опису можливих сексуальних відхилень.
  7. Безвідповідального представлення контрацептивів як єдиного та основного засобу захисту від ВІЛ та ЗПСШ.”

Наостанок спеціалісти дають гарну пораду батькам. До всіх шкільних курсів і уроків, де хоч якось висвітлюється питання суспільствознавства та стосунків, треба ставитись дуже обережно і завжди перевіряти те, що хочуть впарити вашій дитині: передивляйтесь підручники, говоріть з вчителями. Не думайте, що це все таке далеке від нас і нема чого переживати. Толерантні курси з кожним роком в Україні все більше стають сумною реальністю. Повірте, в сучасних умовах бути особливо пильним в плані виховання своїх дітей стало дійсно актуально.

Лишається лише подякувати асоціації сексологів та сексотерапевтів за їх сміливу позицію.

Більше про сексуальне виховання:

P.S. Відмітимо також, що в ідеалі статевим вихованням з дітьми мали б займатись їх батьки. За інформацією батьки можуть звертатись до нормальних сексологів, вивчати літературу, але не віддавати власних нащадків в руки гендерним лобістам, що фінансовані з-за кордону.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: Телеграм-канал Зентропи

Попередня Стаття

Галілео Галілей

Наступна Стаття

8 червня пройде Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *