Home»Новини»8 червня пройде Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей

8 червня пройде Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

У суботу, 8 червня 2019 року, в Києві пройде щорічна Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей під гаслом: «Сім’я — серце України!».

Вже з 10:00 у парку імені Т. Шевченка почнуть збиратися бажаючі підтримати інститут сім’ї в Україні (2018 року у Ході взяло участь близько 10 тисяч осіб, цьогоріч очікується значно більше).

Для дітей та дорослих підготовлені різноманітні розваги, лекції та відбудеться святковий концерт. Після цього об 11:00 учасники Ходи на чолі з главами Церков і релігійних організацій рушать центром столиці по вулицях Хрещатик та Грушевського до площі Конституції, що біля Верховної Ради.

Після завершення Ходи біля Верховної Ради відбудеться урочистий захід, під час якого заплановано відзначити в різних номінаціях заохочувальними нагородами сім’ї, та просімейних активістів.

Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей відбудеться вже вчетверте. Акція проводиться за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадських і благодійних організацій України. 

Хода має на меті привернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка та жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Більше про сімейні заходи:

До участі у Ході запрошені державні та громадські діячі, посли іноземних держав, журналісти. 

1-2 червня багато міст України приєднались до проведення вуличних фестивалів та маршів, присвяченних сім’ї та захисту дітей. Так, в ці дні такі міста, як Києв, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Сміла, Чортків, Кременчук, Брусилів та Мукачево проголошували на центральних площах просімейні гасла.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: poklik.media

 

Попередня Стаття

Сексологи України виступили проти "сексуальної освіти"

Наступна Стаття

Християни в Іраку «на межі зникнення»

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *