Християнські новини

Стамбульська конвенція – Рада церков проти ратифікації документу

Рада церков послідовно виступає проти того, щоб в Україні була ратифікована Стамбульська конвенція, яка передбачає впровадження гендерних постулатів у правове поле.
Релігійні організації засуджують використання поняття “гендер” у правовому полі. Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій укотре заявила, що не підтримує ратифікацію в Україні Стамбульської конвенції (Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашнього насильства).
Про це сказав Олекса Петрів, митрофорний протоієрей, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків в Україні (Українська греко-католицька церква) під час круглого столу в Інституті Горшеніна.
“Рада церков послідовно виступає проти того, щоб в Україні була ратифікована Стамбульська конвенція, яка передбачає впровадження гендерних постулатів у правове поле. Ми будемо робити все для того, щоб цього не допустити”, – заявив представник УГКЦ.
Водночас священик зазначив, що Рада церков виступає проти сімейного насильства і за рівність чоловіків і жінок.
Відзначимо, Україна підписала Стамбульську конвенцію ще в 2011 році, але досі її не ратифікувала.
У 2016 році спроба ратифікувати цей документ провалилася через поняття “гендер” і “сексуальна орієнтація”.
При цьому в українському законодавстві вже є поняття гендерної ідентичності. У 2015 році Рада прийняла закон, який захищає дискримінацію в галузі праці за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.
Нагадаємо, в суботу, 8 червня, в Києві пройде хода за права сім’ї і дітей, організована Всеукраїнською радою церков.

Джерело: lb.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button