Мультимедія

Чи отримує ваша дитина достатньо вітаміну N? – Джон Роузмонд

Який найважливіший вітамін для росту дитини? Сімейний психолог і автор книг Джон Роузмонд стверджує, що це вітамін N. За його словами, діти, яким цього вітаміну батьки не дають, схильні стати емоційно неповноцінними та егоцентричними дорослими. А ви знали про вітамін N до цього?

«Я хочу розповісти вам про важливий вітамін, про який ви, мабуть, ніколи не чули. Якщо ви батько або плануєте ним бути, це може бути важливішим для зростання вашої дитини, ніж усі інші вітаміни разом. І лише ви, батьки, можете це забезпечити.

Я називаю це вітаміном N. Слово “ні”.

Я вважаю, що все більше і більше дітей страждають від дефіциту вітаміну N. І вони, їх батьки та вся наша культура платять ціну.

Дозвольте мені проілюструвати свою думку історією, яка є цілком типовою. Батько, я буду називати його Біллом, дав синові, якому було п’ять років, майже все, про що просив маленький хлопчик. Як і більшість батьків, Білл найбільше хотів, щоб його син був щасливим. Але він не був щасливим. Натомість він був роздратованим, примхливим і часто насупленим. У нього також були проблеми з уживанням з іншими дітьми. Крім того, він був дуже вимогливим і рідко коли висловлював якусь вдячність, не кажучи вже про подяку, за все те, що йому дарували Білл та його дружина. Білл хотів знати, чи був його син в депресії? Чи потрібна була йому терапія? Я сказав йому, що його син страждає від передбачуваних поганих наслідків надмірного потурання. Йому потрібна була здорова і стабільна доза вітаміну N».

Дивіться також: Наскільки темними були Темні віки? Ентоні Есолен

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button