Новини суспільстваХристиянські новини

Репродуктивний період сучасної жінки виріс приблизно на два роки − дослідження

В журналі Американської медичної асоціації опубліковане дослідження, у якому проаналізовано репродуктивний період жінок за 60 років. Вчені дійшли висновку, що репродуктивний вік жінки зріс на два роки− з 35 до 37,1 року. 

Джерело: life.pravda.com.ua

Сучасний темп життя зумовлює пізні шлюби й відповідно пізнє народження першої дитини. Це дослідження має значення для тих, хто ставлять собі питання, чи зможуть вони завагітніти й народити.

Раніше медицина стверджувала, що вагітність після 35 років може бути з ускладненнями та ризиком для здоров’я.

Під час дослідження було виявлено, що середній вік менопаузи теж зріс з 48.4 до 49.9 років, а вік першої менструації навпаки зменшується з 13.5 до 12.7.

Читайте також:

Вагітність після 40 має високий ризик виникнення ускладнень. Це можуть бути різні генетичні відхилення, викидні, складнощі під час вагітності та мертвонародження.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button