Світ

Макс Лукадо про «дивовижне й несподіване» зцілення аневризми

Християнський автор Макс Лукадо розповів про своє дивовижне зцілення та поділився новинами про свою кризу зі здоров’ям, віддаючи заслугу Божій благодаті за зменшення розміру його аневризми.

Джерело: CBN

У свої 66 років він оголосив цю несподівану новину у своєму відео на YouTube.

Лукадо просить молитися про Божу волю у його житті та говорить, що використовує цей час для Бога.

Він заявив про поточну стратегію, що полягає в тому аби чекати, спостерігати й молитися, щоб аневризма більше не збільшувалася в розмірах. При цьому від буде дотримуватись свого звичайного розпорядку дня та зобов’язань.

Згідно з веб-сайтом Johns Hopkins, аневризма висхідного відділу аорти – це аномальне збільшення та ослаблення аорти. Якщо аневризма аорти розривається, це може викликати небезпечну для життя кровотечу. Аневризма, яка має ризик розриву, потребує хірургічного втручання.

Лукадо згадав, як його друг молився за всемогутню Божу силу зцілення у його житті. Він побудував свою молитву на тексті, взятому з книги Йова, розділу 38 вірша 11, дякуючи Богу за те, що він зробив з аневризмою, а також друзям і послідовникам за їхні постійні молитви протягом цього важкого періоду.

Читайте також: 

Схожі статті

Лукадо підсумував, що вони з жінкою дуже вдячні за всі молитви та за медичну команду, а найбільше за милість небесного Батька.

Ще в липні Лукадо отримав позитивний результат на COVID-19, попри щеплення, але повернувся до служіння після карантину.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button