Новини суспільства

Серцево-судинні захворювання торкнуться молодшої категорії населення − МОЗ

За прогнозами МОЗ, інсульти та інфаркти будуть траплятися у людей, які на 10-15 років молодші від тієї категорії, у кого ці хвороби проявлялися донині.

Джерело: Корреспондент.net

Таку інформацію оприлюднив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у телемарафоні.

«Щодо серцево-судинних захворювань, то це одна з топ-тем, над якою ми зараз працюємо, щоб бути готовими до тих викликів, які у нас будуть після перемоги України. Інсульти та інфаркти у нас значно помолодшають, років на 10-15. Тобто, категорія людей, у яких зустрічаються ці хвороби, буде набагато молодшою», − зазначив він.

Також Ляшко повідомив про чергову міжсекторальну зустріч за Національною програмою психічного здоров’я.

На ній було показано потреби, які вже існують, і ті, які з’являться після нашої перемоги. Міністр зазначив, що близько 10 мільйонів людей будуть потребувати психологічної допомоги, і вони готуються до цього.

Також, Міністерство готується і до збільшення онкологічних захворювань. Зазначається, що їх ранньому виявленню і проведенню скринінгу заважають такі фактори, як два роки коронавірусу та повномасштабна війна з росією.

Читайте також:

Зокрема, Віктор Ляшко додав, що вони мають підготувати онкологічну службу, яка зможе надати адекватну реакцію збільшенню таких захворювань.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Степан Ошурко

Журналіст видання Слово про Слово. Студент Факультету міжнародних відносин НАУ.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button