Новини суспільстваХристиянські новини

Шийний хірург розповів, чому молиться за пацієнтів

Доктора Майкла Хаглунда з університету Дьюка вважають одним з кращих шийних хірургів в США. Але ось, що ще відрізняє його від інших, − він молиться за своїх пацієнтів. В інтерв’ю CBN NEWS він розповів про те, як вперше зіткнувся з цілющою силою молитви. У той день він ніс чергування в лікарні Сіетла. Повідомляє inlight.news з посиланням на CBN NEWS.
Майкл Хаглунд розповів:
«До нас надійшов хлопчик десяти років: нещасний випадок зі сноубордом. Його доставили в медичний центр Харборвью з великою епідуральною гематомою в мозку. У таких випадках, якщо надати необхідну допомогу швидко, то пацієнти швидко відновлюються, вони прокидаються відразу після операції, і це здорово. Наслідки будуть відносно легкими.
Отже, ми відразу відвезли його в операційну, – продовжив Майкл, – провели операцію, а після доставили його у відділення, але він не прокидався, залишався в комі. Він давно повинен був прокинутися, але час йшов, а хлопчисько все не виходив з коми.
Мене це хвилювало, і я пішов прилягти, але чомусь не міг заснути. Я лежав, намагаючись заспокоїти свої думки й трохи поспати, як раптом відчув, що Господь вклав в моє серце щось, що я ніколи раніше не відчував. Щось всередині мене говорило: “Тобі потрібно встати, тобі потрібно помолитися за нього”, – згадує Майк. – І я подумав: “Добре”. Перекинувся на ліжку і став молитися. І тут я знову відчуваю всередині голос, щось схоже на: “Ні, тобі потрібно піти помолитися за нього!” Тоді я встав і пішов до цієї дитини. Підійшовши, я поклав на нього руки та сказав: “Господь, Ти знаєш, що ми зробили все, що могли. Нам потрібно, щоб Ти створив диво. Амінь”».
Майк повернувся в ліжко, а вже через п’ятнадцять хвилин медсестра знову покликала його до відділення інтенсивної терапії – хлопчик прийшов до тями. Перевіривши свого пацієнта, доктор Хаглунд побіг і знайшов батька хлопчика, молодшого пастора церкви в Сіетлі.
«Отже, я вибігаю з відділення, на годиннику – три ночі, і кажу йому: “Ти не повіриш! Адам прокинувся!” – розповів Майкл. – І я мало не хапаю його за плечі, а він каже: “Що?” Я кажу: “Так, він прокинувся! Я помолився за нього, і він прокинувся”. А він глянув на мене і каже: “Майк, багато людей за нього моляться”. Я відповів: “Що? Так?” Він каже: “Подивися туди”. І він вказав мені на приймальню, а там за склом примарні маленькі фігурки, людей 30 з його церкви, які все до одного стояли на колінах і молилися за хлопчика».
Це справило таке враження на доктора Хаглунд, що і до цього дня він не тільки пропонує пацієнтам все, на що здатна сучасна медицина, а й молиться за них.
Читайте також:

«Як тільки ви починаєте бачити, як багато робить Бог, ви зміцните свою віру в те, що Він тут, Він завжди поруч і йде по життю з вами, – підкреслює доктор Майкл Хаглунд. – І ви можете не помічати цих великих чудес Божих, але досить озирнутися назад, щоб своїми очима побачити, як Бог робить неймовірні речі».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button