Релігія

Прокурор запросив сім з половиною років для севастопольських «Свідків Єгови»

Восьмого вересня в Нахімовському районному суді Севастополя відбулися дебати сторін у кримінальній справі щодо трьох прихильників релігійного об’єднання «Свідків Єгови» − Володимира Сакади, Євгена Жукова та Володимира Маладики. Про це повідомляє кореспондент «Кримського процесу».

Джерело: crimean-process

За його інформацією, у дебатах представник державного звинувачення вважав провину підсудних доведеною та просив суд призначити їм покарання у вигляді семи з половиною років позбавлення волі. Захист та підсудні у дебатах просили виправдувального вироку. Виступ з останнім словом суд призначив на 27 вересня.

Нагадаємо, що 1 жовтня 2020 року у Севастополі силовики провели обшуки як мінімум у 9 місцевих мешканців. Стало відомо, що цього дня УФСБ Росії порушило кримінальну справу проти Володимира Маладики, Євгена Жукова та Володимира Сакади.

Чоловіків звинувачують в організації діяльності екстремістської організації за статтею 282.2 КК РФ. В основу звинувачення лягли відеозаписи 4 богослужінь «Свідків Єгови», отримані за допомогою підключеного співробітника ФСБ.

Читайте також:

В Криму російські силовики обшукували послідовників «Свідків Єгови»

Після затримання Володимир Сакада та Володимир Маладика провели 6 місяців у СІЗО, а Євген Жуков – 7,5 місяців. Надалі всіх обвинувачених помістили під домашній арешт. У квітні 2021 року справа надійшла до Нахімовського районного суду Севастополя.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!