Християнські новини

Польща і Угорщина блокують закріплення "прав ЛГБТ" в Євросоюзі

Польща та Угорщина заблокували включення прав «ЛГБТ» у спільну заяву Європейського Союзу. Минулого тижня представники цих двох країн викликали невдоволення представників інших країн в ЄС, заветувавши включення акроніму «LGBTIQ» до спільної заяви міністрів щодо працевлаштування та соціальних послуг, метою якої було поширення «гендерної рівності у цифровій ері».
Офіційні підсумки засідання ради міністрів тепер містить лише терміни «гендерна рівність, молодь і оцифрування». Щоб вгамувати інших держав-членів, котрі були роздратовані з приводу вето Польщі та Угорщини, Австрія, на правах президентства, додала посилання на «ЛГБТІ» до документу. Однак, цей додаток класифікується лише як «президентський підсумок» і не має юридичної сили як формальні висновки Ради.

Більше про наступ ЛГБТ в Європі:

Це вже не перший випадок, коли Польща та Угорщина виступають проти порядку денного, до якого прихильні інші держави-члени ЄС. Раніше вони також боролись проти зміни визначення подружжя і сім’ї, індоктринації ЛГБТ дітям та примусового переселення мігрантів у їхніх межах.
Обидві країни стикаються з так званою дисциплінарною процедурою за статтею 7 за те, що вони нібито порушують демократичні норми ЄС. Європейська Комісія намагається санкціонувати Польщу через суперечливі зміни в судовій системі країни, тоді як Європейський парламент приніс Угорщину за звинуваченням у підриві незалежності судів, свободи вираження поглядів та прав меншин. Парламент також послався на корупцію та жорстоке поводження з мігрантами та біженцями у своїй справі проти Угорщини.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: catholicnews.org.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: Відкликання Йованович із Києва вимагали християни через підтримку ЛГБТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button