Світ

У Москві суд визнав, що біблійна заповідь «не вбий» дискредитує російську армію

Тверський районний суд оштрафував активіста, який вийшов на Червону площу із плакатом «6. НЕ ВБИЙ», за дискредитацію російської армії.

Джерело: inlight

5 вересня бізнесмен і активіст Костянтин Фокін вийшов на Червону площу в Москві з плакатом, де було процитовано слова шостої заповіді, яка закликає не вбивати. Вже за дві хвилини його було затримано. На нього склали протокол про дискредитацію російської армії (20.3.3 КоАП).

Складно сказати, коли біблійні цитати стали порушенням законодавства РФ, проте затримання за тексти з Біблії точно можна розцінити як образу почуттів віруючих.

Читайте також:

9 подібностей Гітлера та Путіна

Але Тверський районний суд не став на бік активіста. Костянтина Фокіна було оштрафовано на 50 000 рублів. Крім того, суддя Денис Іванов відмовився викликати для допиту поліцейських, які затримали Фокіна, і не роз’яснював свій вердикт.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. А, мабуть, все-таки правильно говорити і писати, що “заповідь… дискредитуЄ”?!
    Чи не так, шановна сестро у Христі Маргарита СТРАЛКІВСЬКА?!
    Чи, може, у тій школі, де Ви навчались, викладали якусь іншу граматику рідної мови? Ту, яка (чомусь) геть не розрізняє у дієсловах однину і множину…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button