СвітХристиянські новини

Китай забороняє церквам онлайн трансляції навіть під час пандемії

Церкви в усьому світі залишаються в Інтернеті під час пандемії COVID-19, але така дія залишається незаконною у Китаї.
Спостерігач з організації “Гіркий Вітер” повідомив 5 квітня, що дуже мало організацій, і “лише ті, хто має ліцензії, що видаються державою”, можуть передавати релігійні служби в Інтернеті в Китаї.
“Ми не можемо зібратися разом через пандемію”, – казав пастор підпільної церкви в провінції Цзянсі”  джерелу з “Гіркого Вітру”.

Пастор намагався передавати проповідь 9 лютого через додаток, але його зупинили.
“Наша перша і єдина онлайн-зустріч була заблокована урядом незабаром після її початку”, – сказав проповідник.
Того ж дня ще один пастор церкви в провінції Шаньдун також спробував передавати службу через онлайн-сервіси.
“Зустріч була зупинена менш ніж за 20 хвилин після початку”, – повідомляє “Гіркий Вітер”.
Китайський закон 2018 року забороняє церквам онлайн послуги.
“Жодним організаціям чи особам не буде дозволено здійснювати трансляцію чи трансляцію релігійних заходів, включаючи молитву, спалення пахощів, обряди, співи священних писань, проведення Імші, поклоніння чи прийняття хрещення в Інтернеті у вигляді тексту, фотографії, аудіо чи відео”,  говорить закон.
23 лютого затверджені урядом Дві китайські християнські ради провінції Шаньдун оприлюднили повідомлення про те, що “вимагають від усіх церков провінції негайно припинити пряму трансляцію своїх служб”, повідомляє Гіркий Вітер.
Церкви в Китаї повинні зареєструватися в уряді та приєднатися або до Патріотичного руху, або до Китайської патріотичної католицької асоціації. Але оскільки ці затверджені державою церкви стикаються з суворими обмеженнями, мільйони християн поклоняються в незаконних підпільних церквах.
Повсякденна онлайн-діяльність християн також контролюється.
Церквам та їх членам забороняється говорити нічого негативного щодо уряду або поширювати інформацію про пандемію, яка не схвалена урядом.
“Бюро громадської безпеки має інформацію про всіх членів кожної групи” Чат “, і мережеві інспекції проводяться, особливо суворі під час пандемії”, – сказав пастор “Триєдинства” з Шаньдуна “Біттер Уітер”.
Переслідування загострилося під час пандемії.

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button