Релігія

Представники Ради Церков та лорд Ахмед з Великобританії обговорили захист прав віруючих в Україні

Питання захисту віруючих та релігійних груп від переслідувань на окупованих українських територіях Криму та Донбасу стало предметом розмов між українськими релігійними діячами та лордом Амідом.

Джерело: ІРС

Представники Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій 6 жовтня зустрілися у посольстві Великої Британії в Києві з високопоставленим представником британського уряду. Посол Мелінда Сіммонс також відвідала зустріч.

Лорд Амід є державним секретарем (Південна Азія, міністри Організації Об’єднаних Націй та Співдружності) та спеціальним представником прем’єр-міністра Великобританії з питань запобігання сексуальному насильству у конфліктах. З 2018 по 2019 рік він був спеціальним представником прем’єр-міністра з питань свободи віросповідання або переконань.

Релігійні діячі продемонстрували Лорду позитивні результати міжрелігійного діалогу та співпраці національної церкви завдяки діяльності ВРЦіРО.

Учасники також обговорили зусилля українських церков та релігійних організацій у сфері освіти щодо запобігання домашньому насильству та допомоги сім’ям у кризових ситуаціях.

Читайте також:

Від імені Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій на засіданні були присутні президент президент Українського Біблійного Товариства Григорій Комендант, митрополит-православний єпископ України Епіфаній та єпископ Римо-Католицької Церкви України Віталій Кривицький. Католицький священник Олекса Петрів, протоієрей Української православної церкви Микола Данилевич та пастор Української євангельської церкви Анатолій Райчинець.

На зустрічі також був присутній голова ради директорів Інституту свободи віросповідання Олександр Заєць.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!