Баптисти

Під час повномасштабної війни церква у Ковелі надала допомогу близько 6 тисячам переселенців

Під час повномасштабної війни церква у Ковелі надала допомогу близько 6 тисячам переселенців. Щотижня баптистська церква проводить зустрічі для переселенців у своєму приміщенні. Міська рада дає всім переселенцям церковні контакти, тому людей завжди багато, до 600 на день.

Джерело: Telegram

Під час кожної зустрічі відвідувачі слухають Слово Боже, моляться та отримують гуманітарну допомогу. Людей підтримують не тільки харчовими продуктами, засобами гігієни, ліками та одягом, а й тим, що є вкрай необхідним, наприклад, хтось залишився без даху над головою, комусь потрібна допомога з оплатою квартплати, заготівлею дров на зиму, комусь потрібні гаджети для онлайн навчання дітей.

Зараз церква переживає «третю хвилю» переселенців. Це люди, які залишаються в місті, бо їм немає куди їхати. Перед церквою стоїть завдання прийняти, побудувати якісні стосунки та показати людям Христа.

Під час повномасштабної війни церква у Ковелі надала допомогу близько 6 тисячам переселенців

Читайте також:

Тернопільський міжконфесійний гумштаб допомагає тисячам переселенців

Церква зазначає, що Бог вже дарує гарні плоди через їхнє служіння переселенцям. Люди приходять до церкви сім’ями, відвідують домашні групи і прагнуть пізнати Христа. Щонайменше 50 осіб регулярно відвідують церкву та інтегруються в євангельську спільноту.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button