Медіа новини

Національний Форум Християнської Єдності відбудеться 22 лютого

Національний Форум Християнської Єдності «Християнська єдність як консолідація в служінні українському народові» планують провести 22 лютого 2022 року онлайн.

Джерело: prayforukraine

Цей Форум − актуальна відповідь молитвою та ділом на сучасні виклики та загрози християнству та Україні.

Мета Форуму: єдність християн у молитві та у створенні та реалізації Національної комплексної програми подолання кризи християнства та України (2022 – 2024).

План Форуму:

 1. З листопаду 2021 р. по лютий 2022 − організація Форуму розпочинається з областей України.
 2. Форум починається з молитви та посту. Молитва відбуватиметься кожні 15 хвилина за посиланням.
 3. Духовним радам пропонується ініціювати онлайн-круглий стіл. Тема круглого столу: «Сучасний стан християнства та України». Дата проведення: до 14 лютого 2022 року.
 4. Після Всеукраїнської онлайн-молитви та посту та онлайн-круглого столу в усіх регіонах України − провести Форум онлайн або в прямому ефірі − за рішенням учасників.

Теми Форуму:

 1. ДУХОВНІСТЬ – «Духовність як національний християнський світогляд і основний чинник формування й утвердження української державності та основи поколінь». «Християнська єдність як консолідація в служінні українському народу».
 2. ПРАВО – «Про національну ідею України як чинник забезпечення національної єдності та консолідації українського народу, побудови громадянського суспільства і правової держави».
 3. НТО (наука, технології, освіта) – «Інститут Інтегрованого Світогляду Українського Суспільства», «Реконструкція змісту системи освіти України».
 4. СІМ’Я – «Міцна сім’я – міцна держава», «Діти – наше майбутнє без сирітства та безпритульності», «Міністерство захисту сім’ї й моралі», «Загрози гендерної ідеології».
 5. ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ – «Військова служба та пенітенціарна система».
 6. СОЦІОЛОГІЯ – «Соціологія – сучасний інструмент духовності – все починається з ідеї, мети та досліджень».
 7. ЗМІ – «ЗМІ на сторожі духовності, моральності та законності».
 8. КУЛЬТУРА – «Духовність основа культури та гуманізму», «Кобзар» (освітньо-спортивна соціальна олімпіада), «Фестиваль християнської творчості», «Фізична культура, спорт і духовність».
 9. ЕКОНОМІКА – «Українська земля та інноваційне село – «ЕкоЕнергоДім», «Реформація лихварської банківської системи України».
 10. ЗДОРОВ’Я й ЕКОЛОГІЯ – «Екологія духу, душі й тіла та навколишнього середовища».

Читайте також: 

Ідея Форуму виникла в результаті Організаційної зустрічі на тему: «Національна ідея України», яка відбулася 8 вересня 2021 року, м. Київ, у приміщенні «Українського біблійного товариства».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button