П'ятидесятники

Християни з України провели велике молитовне зібрання у Варшаві

29 жовтня на Замковій Площі у Варшаві зібралося майже дві тисячі євангельських християн з України для того, щоб провести молитовне зібрання.

Джерело: RiSU

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко подякував усім присутнім на молитві.

«Дякую всім, хто сьогодні прийшов у центр міста, щоб зробити дві важливих речі. Подякувати народу Польщі, який відкрив своє серце, щоб прийняти мільйони українців у свої оселі. А також помолитися за народ Польщі та за перемогу України у цій війні», – сказав він.

Також Михайло Паночко висловив подяку Президенту Польщі Анджею Дуді, прем’єр-міністру Матеушу Моравецькому та Маршалку Сейму Ельжбеті Вітек від імені українського народу. Він закликав молитися за Президента України Володимира Зеленського, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та голову ВР Руслана Стефанчука.

Михайло Степанович зауважив, що Господь відповідає тим, хто кличе до Нього, приходить і довіряє Йому.

Єпископ з Рівненщини, Володимир Бричка закликав до молитви за волонтерів. Також до інших напрямків молитов закликали пастори Микола Климчук, Міхал Січек та Олександр Дем’яненко.

Був присутній і радник посла України в Польщі Віталій Білий.

Гурт луцької церкви «Спасіння», родина Денисюків та гурт «Левит» послужили співом.

Приємним сюрпризом для присутніх було те, що кожного нагодували смачним пловом. А для дітей були різні локації, де вони могли цікаво та з користю провести час.

Читайте також:

Загалом, близько 200 волонтерів допомагали обслуговувати це зібрання. Присутніх було близько 2000 людей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!