Мультимедія

Перша заповідь: Я є Господь Бог твій − PragerU

Чи однаково віряни розуміють значення першої заповіді? У цьому відео Денніс Праґер розповідає, чому перша заповідь є життєво важливою та чому без неї інші дев’ять просто втрачають своє значення.

Це може здатися дивним питанням, але це не так. Євреї та християни дають різні відповіді. Причина в тому, що те, що ми знаємо як «Десять заповідей», є в оригіналі івритом «Десять тверджень». А оскільки єврейська мова є оригіналом, ми починаємо з першого твердження, з яким згодні всі релігії: «Я Господь, Бог твій, який вивів тебе з єгипетської землі, з дому рабства». Це твердження настільки важливе, що жодна з інших заповідей не має сенсу без нього.

Дивіться також:

По-перше, стверджується, що Бог дає ці заповіді. Не Мойсей і не будь-яка інша людина.

По-друге, Бог − Той, Хто визволив вас з рабства. Знову ж таки, жодна людина цього не зробила, навіть Мойсей. Тому ви маєте зобов’язання перед Богом. Які? Щоб ви жили за наступними дев’ятьма заповідями.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button