Новини суспільстваХристиянські новини

Річниця незалежності України: в Ірпені відбувся Молитовний сніданок

20 серпня 2021 року в Ірпені відбувся Молитовний сніданок, який присвячений 30-й річниці України. Захід пройшов за участю представників міської влади та священнослужителів різних християнських конфесій.

Джерело: Facebook-сторінка «Ірпінська Біблійна Церква».

Молитовний сніданок розпочався з духовного гімну «Боже Великий Єдиний, нам Україну храни». Після цього заспівали державний гімн.

Також представники церков Ірпеня звернулися зі словом і молитвою. Микола Романюк, пастор Ірпінської Біблійної Церкви, говорив про три унікальні речі, які нам подарував Бог – земля, сусіди й люди. А ще він наголосив про три виклики, які ми маємо прийняти й самостійно навчитись – любити Бога – тобто шанувати Його закон, любити ближнього і брати відповідальність про свою країну. Лише так ми не втратимо незалежність, яку вже 30 років будуємо, сказав він.

Читайте також:

Під керівництвом Віталія Болгара чоловічий гурт чередував співом спільну молитву за Україну, наше суспільство та родини, за владу та мир на нашій землі.

Всі присутні на завершення заходу об’єднались, аби заспівати гімн України.

Річниця незалежності України: в Ірпені відбувся Молитовний сніданок Річниця незалежності України: в Ірпені відбувся Молитовний сніданок Річниця незалежності України: в Ірпені відбувся Молитовний сніданок Річниця незалежності України: в Ірпені відбувся Молитовний сніданок Річниця незалежності України: в Ірпені відбувся Молитовний сніданок

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button