Новини суспільстваХристиянські новини

Наслідки вживання канабісу підлітками – загроза народити недоношену дитину

Опубліковане дослідження, яке провели науковці Брістольського університету та інституту Мердока в Австралії, у якому йдеться про те, що підлітки, які вживають канабіс, мають велику загрозу народжувати недоношених дітей у майбутньому.

Джерело: nature.com

Дослідження тривало понад 20 років. Велося спостереження за 665 підлітками, які вживали тютюн та канабіс у віці від 14 до 29 років.

Після того, як учасники дослідження народжували дітей, за ними спостерігали уже інші вчені.

В результаті вчені з’ясували, що підлітки, які вживали канабіс кожного дня, частіше народжували дітей недоношеними, або народжували дітей з малою масою.

Вживання канабісу завдає школи не лише розвитку дітей в утробі, але погіршує психічне здоров’я.

Читайте також:

Науковці стверджують, що це перші кроки. Далі потрібно ретельно відстежити, як саме канабіс погіршує здоров’я. Ці дослідження ще попереду.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button