Християнські новини

У Нідерландах знайдена древня Біблія, яка зникла двадцять років тому

Женевська Біблія, що датується 1615 роком, яку вкрали два десятиліття тому з бібліотеки в Піттсбурзі, була виявлена ​​ФБР в голландському музеї.
Зникнення старовинного фоліанта з Бібліотеки Карнегі виявили майже випадково під час аудиту, який проводили вперше з 1991 року. Ось тоді і з’ясувалося, що зі сховища пропало чимало цінних і рідкісних видань, серед них і Женевська Біблія.
Як виявилося, крадіжку на загальну вартість 8 мільйонів доларів зробив архіваріус бібліотеки – краще за нього навряд чи хто міг знати цінність томів, які перебувають в сховищі. Книги, винесені потайки з бібліотеки, він передавав спільнику – власнику антикварного магазину, який і займався реалізацією раритетів.
Кримінальний дует викрили в 2017 році і з тих пір книги, в тому числі і Женевська Біблія, перебували в розшуку. Голландський музей купив її за 1,2 тисячі доларів, навіть не підозрюючи про те, що старовинне видання розшукує ФБР.

Більше про Біблію:

Як пише “360”, ця Біблія дуже схожа на священні книги, які могли бути на борту судна Mayflower, на якому засновники одного з перших європейських поселень в Північній Америці перетнули океан в 1620 році.

джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button