Домашня » Новини » У Нідерландах знайдена древня Біблія, яка зникла двадцять років тому

У Нідерландах знайдена древня Біблія, яка зникла двадцять років тому

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Женевська Біблія, що датується 1615 роком, яку вкрали два десятиліття тому з бібліотеки в Піттсбурзі, була виявлена ​​ФБР в голландському музеї.

Зникнення старовинного фоліанта з Бібліотеки Карнегі виявили майже випадково під час аудиту, який проводили вперше з 1991 року. Ось тоді і з’ясувалося, що зі сховища пропало чимало цінних і рідкісних видань, серед них і Женевська Біблія.

Як виявилося, крадіжку на загальну вартість 8 мільйонів доларів зробив архіваріус бібліотеки – краще за нього навряд чи хто міг знати цінність томів, які перебувають в сховищі. Книги, винесені потайки з бібліотеки, він передавав спільнику – власнику антикварного магазину, який і займався реалізацією раритетів.

Кримінальний дует викрили в 2017 році і з тих пір книги, в тому числі і Женевська Біблія, перебували в розшуку. Голландський музей купив її за 1,2 тисячі доларів, навіть не підозрюючи про те, що старовинне видання розшукує ФБР.

Більше про Біблію:

Як пише “360”, ця Біблія дуже схожа на священні книги, які могли бути на борту судна Mayflower, на якому засновники одного з перших європейських поселень в Північній Америці перетнули океан в 1620 році.

джерело: gcshelp.org

Попередня Стаття

Теракт на Шрі-Ланці - вражає мовчання світу з цього приводу

Наступна Стаття

Фейки в соцмережах витісняють реальні новини - британська доповідь

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *