Домашня»Новини»Близько сорока тисяч людей зібрав Фестиваль надії на “Арені Львова”

Близько сорока тисяч людей зібрав Фестиваль надії на “Арені Львова”

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Львів зустрів Фестиваль надії за участю Франкліна Ґрема. “Арена Львів” 20 червня був переповнений – близько сорока тисяч людей відвідали найочікуванішу християнську подію року. 600 автобусів та чотири поїзди привезли гостей з різних куточків Західної України. Відгукнулися на запрошення і львів’яни на чолі з міським головою Андрієм Садовим.

Лунав спів об’єднаного хору у 2650 голосів і півтисячі інструментів у симфонічному та духовому оркестрах. Співали також всесвітньо відомі майстри вокалу Mansound (Київ), дует Джона і Анни Барбур, Патліс Бенд (Білорусь), Дарина Кочанжі (Одеса), Брія Блессінг (Львів) і Анна Поночевна (Київ). Особливою родзинкою став сольний концерт Майкла Вітакера Сміта, багаторазового володаря премій Grammy та Dove.

Більше про Фестиваль Надії:

З головним посланням фестивалю звернувся Франклін Ґрем, президент Євангелістської асоціації Біллі Ґрема і благодійної організації «Сумка самаритянина». «Якщо ви нічого не запам’ятаєте сьогодні – то запам’ятайте одне, що БОГ любить тебе» – проголосив головний гість Фестивалю надії. Він ілюстрував це відомою біблійною історією – притчею про блудного сина.

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії

Попередня стаття

Парламентські слухання Сімейна політика України – мета і завдання

Наступна стаття

Християнство – не слабкість

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *