СвітХристиянські новини

Видалити євангельські відео з YouTube: ортодоксальні євреї подали позов до суду проти ізраїльських християн

Ортодоксальні євреї подали позов до суду проти ізраїльського служіння, яке через YouTube-канал показує євангельські відеоролики. Юридична фірма євреїв вимагає видалити відео з YouTube-каналу та заплатити 250 000 доларів.

Джерело: WhatsApp-група «Мбао»

Християни в Ізраїлі були вражені, отримавши позов не тільки проти них, а й проти Youtube-каналу. Повідомлення прийшло від великої юридичної фірми, розташованої в єврейсько-ортодоксальному релігійному районі, який раніше був пов’язаний з сумнозвісною анти-місіонерською організацією.

Що саме вимагають ортодоксальні євреї?

Видалити всі євангельські відеоролики з Youtube-каналу, які «пропагують Ісуса на івриті».

Також юридична фірма вимагає заплатити чверть мільйона доларів компенсації (250 000 доларів).

«Це вимога прозвучала всього через кілька днів після новаторських дебатів між нашим доктором Ейтаном Баром і рабином Хаімом Шейтрітом, в ході яких рабин зазнав невдачі в захисті Усного Закону рабинів. Ми насилу могли в це повірити! Це абсолютно обурливо. Чи є це початком кінця свободи слова та свободи релігії для послідовників Ісуса в Ізраїлі?» – зазначають звинувачені.

В чому проблема?

«Проблема в тому, що наші відео працюють дуже добре! Офіційна скарга полягає в тому, що єврейські підлітки приходять до віри в Йешуа (Ісуса), і є рабини й ортодоксальні єврейські родини, які глибоко засмучені тим, що члени їх сімей звернулися до Ісуса», – наголошують християни, яких звинуватили.

Вони зазначають, що єврейський народ, який вірить в Ісуса − це надзвичайно спірне, і, навіть, емоційне питання, але Ізраїль повинен бути демократичним і мати свободу віросповідання.

«Ми ні в якому разі не повинні мовчати тільки тому, що люди приходять до віри!, – підкреслюють християни. – Нам має бути дозволено ділитися своїми поглядами. І ми будемо продовжувати проповідувати Добру Звістку про Ісуса, незважаючи ні на що!».

Також вони доповнили:

«Для наших друзів, які стежили за нашим прогресом, не може бути занадто дивним, що це сталося відразу після того, як доктор Ейтан Бар так успішно дискутував з рабином на публіці … відео, яке стає вірусним в Ізраїлі, поміщаючи нас і ім’я Ісуса на мапу!».

«…Не бійся, але говори й не мовчи» (Дії Апостолів 18:9).

«Ми не знаємо, що станеться і чи буде справу підтримано, але нам дійсно потрібна ваша допомога і підтримка прямо зараз!», – заявляють послідовники Ісуса Христа.

Християни просять молитися, аби ще багато людей почули благу звістку в результаті цього судового процесу.

Читайте також:

А ще благати Бога, аби був створений юридичний прецедент, що дозволяє послідовникам Ісуса вільно жити й ділитися своєю вірою без такого роду утисків.

«Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене» (Євангеліє від Матвія 5:11).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!