війна

Перелом війни відбудеться у серпні, а її закінчення – до кінця 2022 року – керівник воєнної розвідки України

За прогнозами начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова, російсько-українська війна досягне перелому до середини серпня і завершиться до кінця 2022 року.

Джерело: tsn.ua з посиланням на Telegram Головного  управління розвідки МО України

Він вважає, що в Росії вже триває переворот з метою усунення Президента РФ Володимира Путіна.

В результаті активних бойових дій, більшість з яких завершаться до кінця 2022 року, Україна відновить нашу владу на всіх українських територіях, які ми втратили, включно з Донбасом і Кримом, заявив генерал-майор.

У повномасштабній війні, каже Кирил Буданов, РФ зазнає величезних втрат. При цьому українська воєнна розвідка дізнається про плани Кремля, щойно вони починають складатися.

Керівник воєнної розвідки наголосив, що широко розрекламована російська влада – це міф, бо Україна воює з Росією вже 8 років. Вони є ордою людей зі зброєю.

Нагадаємо, що за словами військового експерта Сергія Грабського, ймовірно в Україні повномасштабна війна триватиме принаймні пів року. Але в результаті наша країна вистоїть, бо ЗСУ вже показали свою ефективність. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Поживемо – побачимо, наскільки справдяться ці прогнози. І, зокрема, у частині – коли ж саме має статися вирішальний, на користь ЗСУ, перелом, та, зрештою, загальної часової тривалості нинішньої російсько-української війни.
    Тим паче, що, як наголошує Слово Боже, “коня готують на день битви, але перемога – від Господа” (Пр.21:31).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button