Релігія

«Допомогти Україні у війні» – звернення українських релігійних діячів до Ради Безпеки ООН

У своєму зверненні керівники Церков і релігійних організацій закликають Раду Безпеки ООН «допомогти українцям вистояти проти російської навали».

Джерело: risu.ua

Релігійні діячі наголосили, що внаслідок російських атак «зруйновано чи сплюндровано понад 270 храмів і сакральних споруд, вбито і замордовано десятки священнослужителів».

Там, де Росія, «приходить кінець релігійній свободі», підкреслили керівники українських церков й релігійних організацій.

За словами авторів звернення, українські військові б’ються і за те, щоб в Україні «не було закрито жодного молитовного будинку, де кожний має право вірити у те, що він вважає гідним віри, де релігійні меншини почуваються так само комфортно, як і Церкви, … де, зрештою, завжди знаходили прихисток переслідувані на релігійному ґрунті з багатьох країн».

Тому релігійні діячі закликають міжнародну спільноту «допомогти українцям вистояти проти російської навали, яка несе смерть, рабство, темряву і релігійні утиски».

Повний текст читайте на сайті ДЕСС.

Читайте також:

Нагадаємо, що експерт із зовнішньої політики закликав Всесвітню раду церков виключити Російську православну церкву зі свого складу за її підтримку вторгнення в Україну.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button