Новини культуриХристиянські новини

Християнське видавництво розробила посібник «Основи християнства» з підготовки до хрещення

В Одесі видавництво «Християнське просвітництво» розробило посібник «Основи християнства». Це біблійні матеріали, які допоможуть підготуватися до хрещення. Повідомляє baptyst.com з посиланням на odessabaptist.info.

Посібник містить 24 основні теми, запитання та відповіді. Підготовка до хрещення за цими матеріалами можуть здійснюватися у групі, на особистих зустрічах з наставником і самостійно.

За словами пасторів, навчання, душеопікунство і формування християнської світоглядності украй важливі на початку духовного становлення й у підготовки до хрещення.

Читайте також:

Ознайомитися з детальної інформацією та подивитися зразки матеріалів можна за посиланнями:

Основи християнства (Огієнко) – odessabaptist.info

Основы христианства (Синодальный) – odessabaptist.info

Усі матеріали – odessabaptist.info

Християнське видавництво розробила посібник «Основи християнства» з підготовки до хрещення Християнське видавництво розробила посібник «Основи християнства» з підготовки до хрещення

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button