Блог Андрія Савича

Привіт! Вибач, що так пізно пишу…

Ти ще не спиш? Повір, що я не забув про цей особливий день в твоєму житті і пам’ятаю, що у тебе сьогодні свято. Насправді, я думав про тебе цілий день з самого ранку і просто не знав, що написати, точніше, як передати словами все те, що є в моєму серці.

Ти не повіриш, але сьогодні я плакав від усвідомлення того, наскільки ти прекрасна. Коли я дивлюся в твої неймовірні волошкові очі і милуюся тим, як на вітрі розвивається твоє золотаве волосся, то в мене просто перехоплює подих. Твоя мова солов’їна, а твої пісні просто зачаровують. Твоя гостинність і щедрість дивує всіх. Ти дуже обдарована та різностороння. Тебе цікаво пізнавати й ти не перестаєш дивувати, хоча ми знайомі вже багато років. Але по-особливому мене дивує в тобі твоя сила волі, незламний дух і готовність до самопожертви, яка часто грала з тобою злий жарт. Тобі довелося пережити неймовірні страждання і випробування, та й зараз, очевидно, не найкращий період у твоєму житті, проте ти живеш, радієш, цвітеш, часом плачеш та сумуєш, але не здаєшся і далі рухаєшся вперед, щоб з кожним днем ставати ще кращою. Тобою неможливо не захоплюватися і я радий, що ти є.

Найбільше, що я хочу тобі побажати сьогодні − це миру. Нехай мир буде в усіх куточках твоєї широкої душі. Нехай Бог подарує тобі Свій мир, нехай благословить тебе, щоб ти була благословінням для інших.

Вітаю тебе з Днем народження!
Молюся за тебе і люблю тебе, моя Україно!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Андрій Савич

Пастор церкви «Голгофа» м. Луцьк. Одружений, батько трьох дітей Магістрант програми «Біблійна душеопіка» КБС.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button