війна

Війна триватиме щонайменше пів року, але Україна вистоїть – військовий експерт

Ймовірно в Україні повномасштабна війна триватиме принаймні пів року. Але в результаті наша країна вистоїть, бо ЗСУ вже показали свою ефективність. При цьому українській армії потрібні будуть сучасні системи протиповітряної оборони. Про це заявив військовий експерт Сергій Грабський.

Джерело: nv.ua

На думку експерта, війна не закінчиться завтра і навіть протягом пів року.

За його словами, українській армії потрібні будуть більш висококласні, потужні і модернові комплекси [ППО] Patriot, аби продовжувати оборонятися.

Сергій Грабський зауважив, що хоч Росія і має перевагу у кількості військових, така тактика неефективна, оскільки сьогодні війна ведеться не масами піхоти, а переважно технічними засобами. Для цього потрібно мати військовонавчені ресурси, каже він.

При цьому можна закидати Україну гарматним м’ясом, посилаючи в бій непідготовлені резерви, ресурси, але ефективність таких дій буде мінімальна, зазначає військовий експерт.

До того ж він наголосив, що Україна вистоїть, бо ЗСУ уже показали свою ефективність у веденні маневрової оборони й нанесенні контрударів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Високий моральний і патріотичний дух та відважна боротьба ЗСУ та, загалом, усього українського народу, а також безпосереднє втручання Божого Провидіння в ситуацію, про що постійно й безперервно молять і благають віруючі різних конфесій, можуть закінчити цю війну і значно раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button