Новини суспільства

Комуністична партія України остаточно заборонена

Український апеляційний адміністративний суд остаточно заборонив діяльність Комуністичної партії України. Це сталося через 6 років після ухвалення т. зв. «закону про декомунізацію» в країні. Про це заявила представник Верховної Ради у Конституційному суді Ольга Совгіря.

Джерело: Telegram ZN.UA (Зеркало недели. Украина) з посиланням на Telegram Ольги Совгірі

Зазначається, що ще у 2015 році ВРУ ухвалила «закон про декомунізацію». Згідно з документом, комуністичний режим в Україні повинен був бути засудженим, при цьому передбачалася заборона пропаганди його символіки. Однак питання про заборону Комуністичної партії України мав вирішити суд.

Згодом за рішенням окружного адміністративного суду м. Києва діяльність КПУ мала бути припинена, але це рішення було оскаржено в апеляційному порядку і не вступило в законну силу.

Повідомляється, що Комуністична партія України продовжувала існувати й навіть отримувала членські внески, хоча і була усунута від виборчого процесу.

Через певний час Шостий апеляційний адміністративний суд завершив розгляд апеляційної скарги щодо діяльності КПУ у цій справі й відмовив у її задоволенні. В результаті закон про заборону Комуністичної партії України набрав чинності. Тому в Україні остаточно припинила своє існування КПУ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button