Баптисти

Пастора Леоніда Пономарьова та його дружину звільнили

21 жовтня стало відомо, що заарештованих у Маріуполі Леоніда Пономарьова та його дружину Тетяну звільнили. Їхні діти повідомляють, що батьки повернулися додому.

Джерело: facebook

Нагадаємо, що 21 вересня 2022 року пресвітера церкви міста Маріуполя і його дружину військові відвезли в невідомому напрямку. З цього моменту про них нічого не було відомо. На численні запити в органи влади рідні та віряни отримували негативну відповідь.

Рідні повідомили, що жодного фізичного насильства не було, під час їхнього перебування під арештом їх регулярно годували, у камерах не було холодно. Батьки здорові, все добре.

Пономарьови бажають, щоб молодь вчила тексти з Біблії напам’ять і слова християнських пісень. Це дуже допомагало їм зберігати свої роздуми у вірному напрямку, а не в надмірному переживанні.

Прохання продовжувати молитися за них і надалі, щоб вони могли продовжувати своє служіння в Маріуполі.

Читайте також:

Схожі статті

Це не перший випадок викрадення служителів на окупованих територіях. Раніше ми повідомляли про катування й ув’язнення служителів у Харківській області та Запоріжжі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!