Релігія

Звернення ВРЦіРО до Всесвітньої Ради Церков щодо російського терору

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій 20 жовтня звернулась до членів Всесвітньої Ради Церков щодо російського терору.

Джерело: ВРЦіРО

Метою звернення було прохання посприяти тому, щоб Росія виконувала норми міжнародного гуманітарного права щодо жителів України, а також повернула українських полонених додому.

Було зазначено про терористичні дії з боку окупантів, через які гинуть цивільні люди.

Тому ВРЦіРО закликала членів Всесвітньої Ради Церков за можливості сприяти тому, щоб держава-агресор повертала назад з полону наших громадян, дотримувалась Женевської конвенції та припинила терор цивільного населення.

Читайте також:

Повністю з текстом звернення можна ознайомитися за посиланням: https://vrciro.org.ua/ua/statements/appeal-to-world-council-of-churches-on-russian-terrorist-attacks

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button